Zadzwoń i zamów

509 340 235

Dostawa

Kraków, Wieliczka i okolice

mobile logo

Polityka prywatności


POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma FIT & JOY Katarzyna Maciejasz Karolina Ślusarz S.C. z siedzibą w ul. Daliowa 4/4 30-612 Kraków, NIP 679-31-36-297 .REGON 365794684.

 

Jak mogę się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych?

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem e-mail: fitandjoy@fitandjoy.pl

 

Bardzo prosimy o kontakt : Niedziela – Czwartek 10:00 – 18:00

 

W jakim celu przetwarzane są Państwa dane osobowe?

Dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją Państwa zamówienia oraz w celach marketingowych i promocyjnych Administratora Danych. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania uniemożliwi realizację składanego zamówienia.

 

Jakie przysługują Państwu prawa w związku z przetwarzaniem danych osobowych ?

 1. Prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania,
 2. Usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
 3. Prawo do przenoszenia danych,
 4. Prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie.

Jaki jest okres przechowywania Państwa danych?

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji poszczególnych celów przetwarzania czyli:

 1. Wykonania umowy polegającej na produkcji oraz dostawie zestawu dietetycznego – do momentu wykonania umowy
 2. Spełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych – okres 5 lat liczonych od dnia pierwszego stycznia następującego po dacie złożenia zamówienia

 

 

 

Czy przysługuje mi prawo wzniesienia skargi do GIODO?

Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Polityka prywatności serwisu www.fitandjoy.pl

 1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług Fit&Joy s.c poprzez Serwis.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

FIT & JOY KATARZYNA MACIEJASZ KAROLINA ŚLUSARZ S C z siedzibą w ul. Daliowa 4/4 30-612 Kraków, NIP 679-31-36-297 .REGON 365794684.

 1. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 2. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  2. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
 4. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 5. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi lub kontaktu informacyjnego
 6. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 7. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 9. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.fitandjoy.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 10. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.